Možná se ptáte

Doména je unikátní internetová adresa pro snadné nalezení vašich webových stránek, obvykle končící příponou jako .com nebo .cz.

Hosting je služba poskytující prostor na serveru pro uložení vašeho webu, aby byl dostupný online.

Hledejte na naší podstránce šablonu, která vás okamžitě zaujme svým vzhledem. Náhled obrázků se dá rozkliknout a přejít si šablonu naživo. Důležité je taky, aby se vám líbilo její rozvržení a že jde ruka v ruce s tím, co potřebujete. Nemusíte se omezovat pouze na šablony pro váš obor; šablona pro kavárnu může skvěle posloužit i pro knihkupectví.

Pošlete nám mail prostřednictvím našeho kontaktního formuláře níže. Uveďte krátký popis vaší představy, název preferované šablony s výběrem webového modulu (Premium+ nebo jiný) a doménu, kterou jste si vybrali.

Jakmile se vám ozveme, požádáme vás o zaslání podkladů, jako jsou kontaktní údaje, texty, obrázky a logo, které chcete na webu zobrazit. Také nás informujte, pokud víte, na jakém místě ve vámi vybrané šabloně tyto média chcete zobrazit.

Nezapomeňte rovněž popsat jakékoli specifické požadavky týkající se barev, typu písma nebo možných úprav vzhledu šablony.

Pro usnadnění a zrychlení tvorby webu dodržujte prosím tyto pokyny pro dodání podkladů:

  • Texty uložte do textového editoru (např. Google Docs) bez stylování.
  • Fotografie nebo videa označte jednotným názvem.
  • Prosím, sdělte nám, zda víte, kde přesně je potřeba obsah ve vybrané šabloně vyměnit. Pokud nevíte, uděláme to za vás.

Všechny podklady přidejte do přílohy mailu nebo odkazem ke stažení (např. prostřednictvím Google Drive).

Ano, web se vyvíjí s technologiemi, což vyžaduje pravidelnou údržbu. Aktualizace a sledování chodu webu je nezbytné pro udržení webu bezpečného, funkčního a přitažlivého. Ignorace takové údržby může vést k zastarání a zranitelnosti vašeho webu.

Pravidelnou údržbou můžete předejít servisním opravám a také ušetřit na této službě.

Údržba webu stojí 250 Kč měsíčně nebo můžete využít roční předplatné 2500 Kč se slevou 2 měsíců!

Pokud nepotřebujete údržbu, je třeba to předem oznámit. Jestliže správa webu zůstává u nás, berete na vědomí, že v případě nějakých chyb využijete zpoplatněný servis podle našeho aktuálního ceníku.

Při údržbě webových stránek se zaměřujeme na aktualizace, zálohování, bezpečnost a výkon. Servis webových stránek nabízí technickou podporu. Zatímco údržba zajišťuje základní fungování, servis se věnuje opravám případných chyb nebo hackerských útoků na web.

Pohotovostní servis webových stránek je speciální služba určená pro rychlou nápravu technických obtíží. V případě, že si přejete, aby byla vaše situace řešena s předností před ostatními klienty, nebo pokud dojde k výpadku webu o víkendu, kdy běžně nepracujeme, jsme přesto připraveni se věnovat tomuto případu.

Za tuto zvýšenou prioritu účtujeme příplatek 500 Kč k běžné ceně servisu.

Pro každou podstránku standardně vytváříme maximálně 5 sekcí na celou výšku obrazovky. Pokud si přejete komplexnější podstránku nebo více podstránek, než dovoluje maximální limit vašeho modulu, účtujeme tuto práci podle aktuálního ceníku.

Šablony, které používáme, mají v základu dobře navrženou SEO strukturu. Pokud ale potřebujete, doporučujeme si nechat u nás udělat SEO optimalizované texty a nastavení meta popisků celého webu a obrázků. Také optimalizujeme CSS a JS kódy a celkovou rychlost webu tak, aby vás prohlížeče jednoduše milovaly. Tuto službu však nabízíme jako dodatečnou službu podle našeho ceníku.

Ano, děláme to, ale výlučně na našich šablonách. Popište nám svou představu do kontaktního formuláře níže nebo na WhatsApp a my vám můžeme poskytnout hodinovou konzultaci zdarma.

Ano, je možné převést váš současný web na WordPress. Tento proces obnáší zálohování stávajícího obsahu, nákup potřebné šablony, přechod na platformu WordPress a vytvoření nového designu a funkcionalit, jako bychom vytvářeli novou stránku. Tuto úpravu můžeme provést na subdoméně, což umožňuje snadný převod vašeho stávajícího webu bez nutnosti jeho odstavení.

Nevadí, že jste si nevybrali z naší nabídky modulů pro tvorbu webu. Veškeré dotazy, které máte, můžete napsat do kontaktního formuláře níže nebo na WhatsApp, a my vám rádi poskytneme řešení.

Pokud naši stránku doporučíte jednomu člověku, který projeví zájem o tvorbu webových stránek u nás, získáte jednoroční údržbu zdarma. Pokud doporučíte stránku dvěma lidem, získáte údržbu zdarma na dva roky. A pokud ji doporučíte třem lidem, budete mít nárok na tříletou údržbu zdarma. Tímto způsobem můžete ušetřit až 3000 Kč ročně!

(Výhody jsou platné pouze v případě, že se pro jejich využití ozvete do dne dokončení webu a platí od dne dokončení webu vašeho přítele. Pokud doporučíte naše stránky třem lidem během jednoho roku, vaše počáteční období začne s prvním doporučením a maximální limit pro využití je tři roky. Pokud však doporučíte stránky čtyřem nebo více lidem, za každou takovou osobu vám bude připočten půlrok údržby zdarma.)

Správu webu pro klienty mimo naše portfolio bohužel nenabízíme. Pokud jste již naším klientem a domluvili jsme se na měsíční údržbě, nebo jste si zakoupili modul Customized, nebo máte modul Premium+ a vaše roční údržba skončila, a máte zájem o naši službu, cena činí 250 Kč měsíčně. Můžete také využít roční předplatné za 2500 Kč se slevou za 2 měsíce!

Ano, poskytujeme také školení pro administraci na WordPressu, ale pouze pro naše klienty. To platí v případě, že si potřebují spravovat svou stránku a přidávat obsah, nebo když jim předáváme celou administraci bez nároku na údržbu od nás. Cena takového školení je podle aktuálního ceníku.

Jistě, rádi vám pomůžeme. Napište prosím specifikaci vašich požadavků do kontaktního formuláře níže nebo na náš WhatsApp. Ať už je to zlepšení designu, zvýšení prodejnosti, nebo dosažení lepších pozic ve vyhledávačích, jsme připraveni vám poskytnout potřebné rady a doporučení. Cenové ohodnocení takové konzultace naleznete v našem aktuálním ceníku.

Otevřít chat
💬 Odpovídáme okamžitě
Ahoj 👋
Jak vám pomůžu?